AKTUELNI OGLASI ZA ZAPOSLENJE

 

 

1. Komercijalista

      Zahtjevi: Radno iskustvo 2 godine u trgovini namještajem.

2. Enterijerista

     Opis radnog mjesta: Osoba koja bi brinula o uređenju salona.

 

3. Magacioner

     Zahtjevi: Iskustvo vezano za skladištenje namještaja.

 

Molimo sve zainteresovane kandidate da nas kontaktiraju na 063 222 221

i/ili pošalju C.V. na pedja.ivanovic.namos@gmail.com

>
salon namjestaja namos
View Larger Map

Dajković Company Namos d.o.o.

Cetinjski put bb, Donja gorica
81000 Podgorica, Montenegro
067 666 150 i 067 666 915


(08h - 21h) 067/666-150

(08h - 21h) 067/666-915

(08h - 16h) 067/666-400

(08h - 16h) 063/222-191

(08h - 16h) 067/666-300

(08h - 21h) 063/222-454

(08h - 18h) 063/222-836



Vladan Dajković
Vladan Dajković


 

Peđa Ivanović
Pedja Ivanović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 221

pedja.ivanovic.namos@
gmail.com

Goran Lasica
Goran Lasica

 
Mob. 00382 67 666 941
Mob. 00382 63 222 454

goran.lasica.namos@
gmail.com

Cica Vešković
Cica Vešković


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 224

cica.namos@gmail.com

Ana Stamatović
Ana Stamatović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 225

anastamatovic.namos@
gmail.com

Katarina Lađic
Katarina Ladjić


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 190

kl.namos@yahoo.com

Stana Popović
Stana Popović


Tel. 00382 67 666 261

stana.namos@gmail.com

Jelena Jović
Jelena Jović


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 226

jelenaj.namos@gmail.com

Zeljka Kljajevic
Željka Kljajević


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 67 666 944

zeljka.namos@gmail.com

Nevenka Sundic
Nevenka Janković


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 203 030

nevenkas.namos@
gmail.com

Marija Heber
Marija Heber


Fax. 00382 20 260 681
Mob. 00382 63 222 028

marijah.namos@gmail.com

Mia Popović
Mia Popović


Tel. 00382 67 666 987

miapopovic85@gmail.com

Ana Šutovic
Ana Šutović


Tel. 00382 67 666 150

ana.sutovic@yahool.com

Maja Kostić
Maja Kostić


Tel. 00382 67 666 950

majakostic13@gmail.com

Sonja Milikić
Sonja Milikić

Tel. 00382 63 222 451

sonjam.namos@gmail.com

Dragana Mišković
Dragana Mišković


Tel. 00382 63 222 451

draganam.namos@
gmail.com

Aco Jovićević
Aco Jovićević


Tel. 00382 63 222 451

aco.namos@gmail.com

Bojan Djukanović
Bojan Djukanović


Tel. 00382 63 222 451

bojan.namos@gmail.com

boshko
Mijaz Šabotić

Mob. 00382 63 222 850
Ranko Stanišić
Ranko Stanišić


Mob. 067 666 562
Mob. 063 222 455

ranko.namos@gmail.com

DSC01099
Darko Đukić

Mob. 00382 67 666 400
Mob. 00382 63 222 191

mio
Ranko Marojević

Mob. 00382 67 666 917
2019974